همین الان وقت بگیرید 22798498

آراف فرکشنال در پاسداران

RF فرکشنال :

مکانیسم عمل RF فرکشنال : این سیستم که گاهی به آن MFR مخفف microneedle fractional RF هم میگویند به این صورت عمل میکند که سوزنهای بسیار ظریف وارد پوست میشود که بین آنها امواج رادیویی مبادله میشود این مساله باعث ایجاد گرما در بخش درم پوست میشود که این گرما باعث ایجاد کلاژن جدید و انقباض کلاژن های قدیمی میشود. کلمه فرکشنال به معنی بخش و قسمت میباشد به این معنی که فقط بخشهایی از پوست حرارت میبیند و بخش عمده ای در معرض حرارت قرار نمیگیرد. این مساله باعث میشود که عوارض آر اف فرکشنال کمتر شود .

کاربردهای RF فرکشنال :

فرکشنال RF باعث سفت کردن پوست (Skin Tightening) و درمان شلی پوست (Skin Laxity) میشود .

در واقع آر اف این قابلیت را دارد که یک لیفتینگ بدون جراحی برای پوست ایجاد کند.

این اثر به دو صورت ظاهر میشود یکی چند روز بعد از آر اف و یکی سه تا چهار هفته بعد، که اثر دوم چندین سال دوام دارد. این اثر آر اف به قدری واضح است که میتوان از آن برای بالا بردن ابرو ( eye brow lift) و درمان افتادگی پلک هم استفاده کرد (البته برای این کار لازم است که RF در مناطق خاص انجام شود)

RF  فرکشنال در درمان چروکهای پوستی اثر بسیار خوبی دارد.

چروکهای دور چشم(زیر چشم) بسیار واضح است، این اثر به حدی است که افرادی که RFانجام داده اند فقط بعد از یک ماه از درمان چروکهای دور چشم خود شگفت زده میشوند .

کاربرد بعدی در درمان، ترشح بیش از حد چربی پوست (Excessive Sebum Secretion) و درمان منافذ باز پوستی(Enlarged Pores)  است. این اثرات نسبی هستند ولی برای اکثر بیماران قابل قبول هستند .

درمان اسکارهای آکنه(Acne Scar)  .

این کاربرد در ترکیب با لیزر فرکشنال co2 اثر هم افزایی زیادی دارد. حسن RF این است که پس از آن نیاز به مراقبت کمتر بوده و فرد بلافاصله میتواند سر کار برود.

درمان پوستهای سبزه با RF برخلاف لیزر مشکلی ایجاد نمیکند.

درمان تعریق بیش از حد در ناحیه زیر بغل . در بررسیهای انجام شده این اثر طولانی مدت است ولی براساس مکانیسم اثر شاید دایمی هم باشد.برای افرادی که از بوی بد عرق هم شکایت دارند این درمان مفید است.

درمان ترکهای پوستی(striae )  . البته  اثری نسبی است و ترکهای پوستی به طور کامل از بین نمیروند ولی وضوح کمتری پیدا میکنند.

مراقبت ها بعد از انجام RF فرکشنال :

مصرف ضد آفتاب بلافاصله بعد از درمان شروع می شود و مصرف منظم آن ضروری است .

شستشوی ملایم پوست در روز درمان مجاز است ولی از مصرف شوینده های قوی خودداری کنید.
در 24 ساعت اول بهتر است از استحمام ، سونا و استخر خودداری نمائید .
در صورتی که از کرم های شب ، ضد چروک ها ، لایه بردارها و کرم های لک بر استفاده میکنید بهتر است تا رفع التهاب پوست از مصرف آنها خودداری نمائید .

بهتر است به مدت یک هفته از یک کرم ترمیم کننده استفاده نمایید .

جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره های مطب تماس بگیرید:

22569683

22569783

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *