همین الان وقت بگیرید 22798498

خدمات تزریقات زیبایی کلینیک دکتر امین توسلی

تزریقات زیبایی در جهت رفع چروک پوست که به دلیل از دست دادن حجم طبیعی چربی در صورت رخ می دهد؛ انجام میگیرد و عواملی چون بالارفتن سن و یا لاغری منجر به تورفتگی صورت میگردد. برای جلوگیری از این امر با تزریقات زیبایی به بازگشت زیبایی صورت کمک شایانی خواهد شد. به عنوان مثال در ادامه به تزریق چربی اشاره خواهیم کرد.
تزریق چربی، برعکس چاقی سایر نقاط، تلاش موثری برای افزایش زیبایی و رفع نواقص پوست دارد. در برخی از افراد با این نوع تزریق، چاقی صورت جلوه زیباتری به چهره می دهد. در این روش با چربی بدن خود فرد از نواحی که نیازمند این چربی نیستند استفاده کرده و به نقاطی دیگر از بدن تزریق چربی صورت می گیر . از چربی ران، شکم و باسن  جهت افزایش حجم و بزرگ شدن نواحی مورد نظر صورت مانند گونه استفاده می شود.
افرادی که نیازمند تزریق چربی هستند بزرگسالانی که با گذشت زمان خط لبخند و چین و چروک پوست نواحی خط ابرو و یا گودی صورت در آنها ظاهر شده است نیازمند تزریق چربی می باشند همچنین در صورت افتادگی پوست و یا رفع سیاهی و گودی اطراف چشم نیز موثر است. در افراد جوان تر تزریقات چربی در گونه و لب ها شایع می باشد.

اهدافی که به آن رسیده ایم

+4500

رضایت بیماران

+1000

تزریق چربی و نانوفت

+1500

لیزر فرکشنال جای جوش

+1500

جوانسازی پوست

+500

درمان ریزش مو و کاشت مو

لیست خدمات تزریقات زیبایی

ردیفشرح
1مزو تراپی مو رویتاکر (فرانسوی)    
2مزو تراپی مو رویتاکر (فرانسوی)
3هر5سی سی
4مزو تراپی532
5درماهیل کره ای
6مزو تراپی لاغری(رویتاکر) یا مزو استاتیک
7ژل رووفیل( کره جنوبی)
8ژل  آلیاکسین (سوییسی)
9ژل جالور(ایتالیایی)
10ژل نورامیس 
11پروفایلو
12بوتاکس مصپورت
13بوتاکس زیر بغل مصپورت
14بوتاکس دیسپورت
15بوتاکس زیر بغل دیسپورت
16تزریق چربی و نانوفت
17تزریق چربی با نانوفت و prp
18ترمیم چربی
19لیفت بینی با ژل 

انواع تزریقات زیبایی

تزریقات زیبایی به روش های مختلفی بسته با کاربرد و نیاز زیباجویان انجام می گیرد، مانند تزریق چربی، تزریق بوتاکس، تزریق فیلر، تزریق ژل و غیره. حتما برای اینکه بدانید تزریق مناسب برای شما به کدام روش باید انجام شود می بایست با پزشک متخصص مشاوره نمایید.

برای مشاوره در زمینه جراحی های زیبایی همین حالا با ما تماس بگیرید: